فروشگاه ویشیکا (گیل سرویس سابق)

تامین کننده انواع قطعات پکیج

مجموعه ویشیکا با توجه به قرار گیری در  نزدیکی منطقه آزاد انزلی و استفاده از فرصت های اقتصادی این منطقه توانسته است در زمینه  واردات قطعات یدکی پکیج در برآوردن نیاز کشور شرایط خوبی را فراهم نماید.

مجموعه ویشیکا علاوه بر فروش قطعات وارداتی اقدام به همکار و فروش قطعات تولید داخل کشور کرده است.

نکته بسیار مهم در تامین قطعات پکیج کیفیت محصول است از این رو مجموعه فروشگاه اینترنتی ویشیکا تمام هدف خود را تامین قطعات با کیفیت و مرغوب کرده است.

فروش محصولات کشور ترکیه در ایران بسیار رواج دارد – محصولات ترک دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند

از مزیت های دیگر مجموعه ویشیکا  همجوار بودن با  کارخانه تولیدی محصولات ایران رادیاتور در شهر رشت است این امر میتوانند به ما کمک کند تا محصولات و قطعات پکیج ایران رادیاتور را با قیمت مناسبتر و هزینه کمتر ارائه کنیم  .

شرکت ایران رادیاتور با تولید سالیانه هزاران محصول تهویه مطبوع در کشور دارای رتبه نخست  تولیدات بوده.  مجموعه ویشیکا تمام سعی خود را به واردات و تولید داخل با کیفیت و قیمت مناسب خواهد کرد تا بتواند محصولی مبنی بر اصالت و کیفیت انواع قطعات عرضه شده را رعایت کند دفتر مرکزی فروش گیل سرویس در رشت بوده و دارای تیم های متعدد ارزیابی و تعمیرات با سابقه بالا است . شما برای خرید انواع قطعات یدکی پکیج به دو صورت اینترنتی و حضوری میتوانید اقدام کنید در صورت سفارش عمده با شماره های دفتر میتوانید ارتباط برقرار کنید

فروش قطعات پکیج به صورت حضوری در شهر رشت امکان پذیر میباشد –

قطعات پکیج

سایر محصولات

معرفی قطعات پکیج

الکترود و جرقه زن 

 الکترود و جرقه زن، وظیفه تخلیه صحیح بار الکتریسیته حجیم شده توسط برد را دارد.این عمل می بایست در مسیر خروجی گاز از پرده های مشعل انجام گیرد. در نتیجه این عمل مولکول های مرتبط با جرقه باردار شده و واکنش گرمایی نشان می دهد.اگر این عمل به صورت متعدد و با شدت جریان مناسب صورت گیرد،عمل احتراق انجام می گیرد. دریافت جرقه می تواند در چند قسمت انجام گیرد. اگر فقط یک الکترود برای ایجادشعله طراحی شده باشد جرقه به سطح پرده های مشعل و محل خروج گاز اصابت می کند. اما اگر از دو الکترود استفاده شود،عمل جرقه زدن ما بین دو الکترود انجام می شود.

در دستگاه های تک الکترود، امکان استارت با صدای انفجاری،بیش از دستگاه های دو الکترود می باشد.چرا که در دستگاه های تک الکترود، فاصله الکترود می بایست با سطح مشعل تنظیم شود و محدودیت زیادی دارد، لذا امکان دارد در آن نقطه، بهترین فضا برای اشتعال گاز ایجاد نشود اما در دستگاه های دو الکترود می‌توان مکان برخورد جرقه یک الکترود به الکترود دیگر را تغییر داد تا در بهترین فضا ثابت شود.

پمپ پکیج

پکیج به نوعی از سیستم‌های گرمایشی گفته می‌شود که می‌تواند دو کار را به صورت همزمان انجام دهد.
یکی اینکه آب گرم مصرفی شما برای حمام، ظرفشویی، دستشویی و … را تامین کند و دیگری اینکه گرمای محیط را به وسیله شوفاژ، رادیاتور، فن کویل و … تامین می‌کند.
به صورت کلی باید بگویم که با روی کار آمدن پکیج‌ها موتورخانه‌ها از بین رفتند چرا که این وسیله نه تنها کار موتور خانه را انجام می‌دهد بلکه کار آبگرمکن را هم در حجم کوچک تری انجام خواهد داد.
و اما پاسخ سوال اصلی ما، پمپ پکیج به قطعه ایی در پکیج گفته می‌شود که عامل حرکت آب گرم مصرفی در رادیاتور پکیج می‌شود و از افت فشار مدار گرمایش در رادیاتورها جلوگیری می‌کند.